7 listopada 2017: Nasze nowe propozycje

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy prace związane z naszymi kolejnymi inwestycjami przy ul. Wodnej i Leśny Zakątek.

Pierwszy etap sprzedaży domów przy ul. Wodnej w Kamionkach został już zakończony, ale rozpoczynamy realizację kolejnych domów w tej samej lokalizacji. Ze szczegółami oferty dla domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 99m2 mogą Państwo zapoznać się tutaj.

Rozpoczynamy również realizację kolejnej inwestycji - atrakcyjnych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 70m2 przy ul. Leśny Zakątek w Kamionkach. Po więcej szczegółów dotyczących domów w zabudowie szeregowej zapraszamy Państwa tutaj.

Bardzo zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji pod numerem tel. 785 991 291 bądź pocztą elektroniczną. Wszelkie dane kontaktowe naszej firmy znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

18 listopada 2016: Ostatni dzwonek, aby zkorzystać z MdM! Budujemy dalej!

Pragniemy przypomnieć, że to już ostatni dzwonek aby skorzystać z atrakcyjnego programu Mieszkanie dla Młodych, którego warunki spełnia nasza oferta! Niestety, rządowy program nie będzie kontynuowany, zachęcamy więc Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu, aby mogli Państwo zdążyć skorzystać z dopłat.

Pogoda w naszych okolicach nadal dopisuje i pozwala na kontynuację prac budowlanych. Dzięki temu budynki będą do odbioru jeszcze w tym roku!

9 listopada 2016: Atuty naszych domów przy ul. Wodnej

W domach przy ulicy Wodnej oprócz standardowych przyłączy mediów doprowadzony zostanie światłowód operatora telewizji kablowej i Internetu INEA. Taki rodzaj przyłącza zapewnia najwyższą jakość odbioru telewizji i szybkiego Internetu niezależnie od czynników wpływających na jakość telewizji satelitarnej i Internetu bezprzewodowego.

Tym razem w naszych domach instalujemy w standardzie ogrzewanie podłogowe w całym domu, które nie tylko zapewnia komfort ogrzewania pomieszczeń i pozbawia nas widoku grzejników montowanych na ścianach, ale też obniża rachunki za gaz!

W każdym z oferowanych domów zostanie wykonane odprowadzenie wody deszczowej z dachu do studni chłonnych, z których w okresie letnim będzie można nawadniać rośliny i trawę na ogrodzie!

10 czerwca 2016: Wirtualny dom

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do wizyty w naszym wirtualnym domu. Aby się w nim znaleźć wystarczy kliknąć w zakładkę WIRTUALNY DOM w menu na górze strony. Wirtualny dom pozwala na "zwiedzanie" naszej oferty na ekranie komputera. Może być też przydatnym narzędziem przy planowaniu wystroju wnętrz w Państwa nowym domu. Jest to dokładne odzwierciedlenie naszego projektu. Dzięki wirtualnemu domowi mogą Państwo dokładnie zapoznać się z naszą ofertą zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Wejście do wnętrza jest możliwe poprzez kliknięcie na dom po lewej stronie i wybranie opcji "wejdź". W szczególności polecamy tryb zwiedzania, który umożliwia spacerowanie po naszym domu. Zachęcamy do korzystania z naszej nowej propozycji przygotowanej z myślą o naszych klientach!

1 marca 2016: Planowana inwestycja przy ul. Wodnej

W najbliższym czasie rozpoczniemy naszą kolejną inwestycję przy ul. Wodnej w Kamionkach. Oferta obejmie domy w zabudowie bliźniaczej i zakończy się w listopadzie 2016. Rozpoczęcie budowy domów planowane jest na 10 kwietnia.

Zapraszamy do kontaktu!

19 listopada 2015: Podsumowanie roku i nowa inwestycja

Kończymy rok 2015 z oddanymi inwestycjami w Koninku przy ul. Kinowej, w Kamionkach przy ul. Kamiennej i Lotniczej oraz w Szczytnikach na rogu ulic Szczególnej i Szczęśliwej. W sumie w tym roku przekazaliśmy klucze nowym właścicielom 18 domów.

Poczyniliśmy już jednak kroki w celu powiększenia naszej oferty o kolejne inwestycje i rozpoczynamy sprzedaż domów w Kamionkach przy ulicy Szafirowej. Jak w naszych poprzednich ofertach nasze domy charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i znakomitym położeniem na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w bliskim sąsiedztwie lasu. Oferta dostępna już na naszej stronie tutaj.

Na początku nowego roku planujemy także wprowadzić do sprzedaży kolejne domy w Szczytnikach.

Dziękujemy za zaufanie klientów i zapraszamy zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu!

31 sierpnia 2015: Wkrótce nowe domy w ofercie!

Wkrótce w naszej ofercie pojawią się domy w Kamionkach przy ulicy Szafirowej. Wciąż zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Szczytnikach, gdzie budowa wciąż postępuje!

Zachęcamy do kontaktu, w naszej ofercie na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

2 czerwca 2015: Kanalizacja w Kamionkach

Od czerwca w Kamionkach jest już możliwość podłączenia kanalizacji miejskiej, co znacznie obniża koszty oraz poprawia komfort i wygodę mieszkania. Kanalizacja, dostępność światłowodu, znakomita infrastruktura w okolicy, bliskość Poznania i łatwość dojazdu, jeszcze bardziej polepszają standard naszej oferty. Zapraszamy do zamieszkania w Kamionkach!